Новини Центру надання адмінпослуг

Внесення   змін до деяких законодавчих актів України

19 квітня 2017 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями» який удосконалює державне регулювання використання печаток  у господарській діяльності.

Законом вносяться зміни до Господарського кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України і частині засвідчення печаткою довіреності від юридичних осіб, а змінами до Цивільного кодексу України скасовано обов»язкове  скріплення правочину печаткою.

Копія документа, що подається суб»єктом господарювання до органу державної влади або органу місцевого самоврядування, вважається засвідченою у встановленому порядку, якщо на такій копії проставлено підпис уповноваженої особи такого суб»єкта господарювання або особистий підпис фізичної особи-підприємця.

Законом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання посадовою особою органу державної влади або органу місцевого самоврядування проставити відбиток печатки суб»єкта господарювання  на документах, які їм подаються, або за відмову приймати вказані документи,узв»язку з відсутністю відбитка печатки, що тягне за собою накладення штрафу від п»ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відповідно до частини 1 Прикінцевих положень Закону, він набирає чинності через три місяці після його опублікування. Таким чином, даний документ набере чинності 19 липня 2017 року.

 Центр надання адміністративних послуг Тальнівської райдержадміністрації повідомляє, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо вдосконалення механізму правового регулювання  та посилення відповідальності  у сфері поводження з відходами» від 02.10.2012 року № 5402-ІУ внесені зміни до Закону України «Про відходи».

   Відповідно до п. а) статті 32 Закону України  «Про відходи» з 04.11.2012 року ліміти на обсяги утворення і розміщення  побутових відходів для суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з утворенням відходів комунальних змішаних у т.ч. сміття з урн, не встановлюються.

 

УВАГА!

    Тальнівське міжрайонне управління ГУ Держсанепідслужби  у Черкаській області відновило видачу висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів. Для його отримання необхідно подати пакет документів до ЦНАПу.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ

         Відповідно до ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  замовник зобов`язаний  протягом семи календарних днів з дня введення в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, письмово інформувати про це орган місцевого самоврядування за місцем знаходження об`єкта будівництва.

УВАГА!

Дозволи, які видавалися лише на центральному рівні, тепер можна отримати через місцеві ЦНАПи

         7 грудня набрав чинності Закон України від 13.05.2014 №1252-VII щодо вдосконалення процедури видачі дозвільних документів, оформлених центральними органами виконавчої влади

  Законом України № 1252-VІІ  вводиться видача державним адміністратором виключно у дозвільних центрах (на рівні районів та областей) суб’єктам господарювання дозвільних документів (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), оформлених ЦОВВ.

     Адміністратор реєструє заяву та документи, що додаються до неї, у спеціальному журналі, формує дозвільну справу і протягом наступного робочого дня передає цю заяву і документи дозвільному органу, який протягом не більше 10 робочих днів з дня отримання заяви оформляє відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову.

   Не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від дозвільного органу відповідного дозвільного документа (або письмового повідомлення про відмову) адміністратор повідомляє підприємця про час і місце видачі йому цього дозволу.

До відома суб`єктів господарювання!

     Відповідно до Закону України від 07.04.2011 № 3204- VІ «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з 06.05.2011 року для отримання документів дозвільного характеру скасовано подачу суб’єктами господарювання витягу з ЄДР юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Внесено зміни до Закону України «Про охорону атмосферного повітря»

   Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», який вступив в силу 26 квітня 2014 року, були внесені зміни до ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». Зокрема, строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до другої групи, становить десять років, об’єкт якого належить до третьої групи - необмежений. Відповідно до прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до третьої групи, до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» та який на момент набрання чинності зазначеним Законом є дійсним, є необмеженим.