Спрощений доступ до надання адміністративних послуг у
         сфері державної реєстрації актів цивільного стану             
З метою реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції України запроваджено механізм подання фізичними особами до відділів державної реєстрації актів цивільного стану заяв через мережу Інтернет з використанням веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.”
Цей веб-портал дає можливість громадянам подати он-лайн заяви через мережу Інтернет   не виходячи з дому чи робити.
Метою такого нововведення є оптимізація процедури подачі громадянами заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, запобігання проявам корупційних діянь, забезпечення доступності адміністративних послуг, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також створення сприятливих умов для їх отримання, зменшення черг у цих відділах.
Завдяки реалізації цього проекту громадяни мають можливість:
● подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, не виходячи з дому;
● оплатити з використанням платіжних систем у режимі он-лайн послуги відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
● здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
● отримати консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.
 
Також, за допомогою офіційного сайту Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, можна здійснити   он-лайн запис  на прийом до будь-якого відділу ДРАЦС Черкаської області чи отримати он-лайн консультацію у  відділі ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з питань, що стосуються компетенції відділу, а також ознайомитись з календарем весіль будь-якого відділу ДРАЦС Черкаської області  для того, щоб спланувати завчасно час та дату зручної для громадян реєстрації шлюбу. 
Також набув популярності  новий сервіс, запроваджений Міністерство юстиції України,  про видачу свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку. Так працівниками Тальнівського районного відділу ДРАЦС за період з 01.01.2017 року до 01.07.2017 року видано 54 свідоцтв про народження безпосередньо у Тальнівській ЦРЛ.  
Здійснюється виїзний прийом громадян  у пологовому відділенні Тальнівської центральної районної лікарні,  що розташовано за адресою: м.Тальне, вул. Небесної Сотні, 65 а, кабінет старшої медичної сестри акушерсько-гінекологічного відділення щодня з вівторка по суботу.
Надання такої послуги  проводиться безкоштовно.
                 
З інформацією ознайомила  - начальник Тальнівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області - Сандул Валентина Володимирівна.

 

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

            У зв'язку із зміною розміру ставок судового збору за подання заяви про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях України, пропонуємо для ознайомлення  пам'ятки про встановлення вказаних фактів для використання.

Он-лайн будинок юстиції

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

«Он-лайн будинок юстиції» на всеукраїнському рівні
 
УВАГА!
 
Зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
 
28.02.2017 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 21.02.2017 року «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» від 21.02.2017 № 616/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2017 за №242/30110.
 
Детальніше зі змінами можна ознайомитись за посиланням zakon5.rada.gov.ua.

 

Особливості державної реєстрації шлюбу з неповнолітніми

Неіснуючий” батько в свідоцтві про народження дитини

Звернення зі скаргою - дієвий механізм захисту порушених прав!

Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної та комунальної власності 

До уваги громадян з інших держав!

Статистичний аналіз щодо державної реєстрації актів цивільного стану за 2016 рік

Куди необхідно подавати скаргу у сфері державної реєстрації і чи буде вона розглядатися Комісією?

Адміністративна послуга з державної реєстрації народження дитини

До уваги громадян! Де зареєструвати шлюб за 24 години

Повноваження відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо  реєстрації місця проживання новонародженої дитини

Тальнівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області інформує :

За результатами роботи Тальнівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області впродовж 2016 року було зареєстровано всього 1174 актових записів цивільного стану, що на 7 актів більше порівняно з 2015 роком.
З них складено актових записів :
про народження 294, що на 65 актів більше порівняно з 2015 роком;
про смерть 669, що на 4 акта менше порівняно з 2015 роком;
про шлюб 218, що 56 актів менше порівняно з 2015 роком;
про розірвання шлюбу 26 актів, що на 1 акт більше порівняно з 2015 роком, а також проставлено відміток про розірвання шлюбу на підставі рішень судів про розірвання шлюбу 98, що на 39 більше порівняно з 2015 роком;
про зміну імені 19, що на 2 менше порівняно з 2015 роком;
поновлено 4 актових записи, що на 3 більше порівняно з 2015 роком.

Популярними іменами в 2016 році були серед хлопчиків — Артем, Максим, Тимофій, Богдан, Арсен, Гліб, Андрій, Олександр, Давид, Костянтин, Артур, Дмитро, Тимур, Михайло, Владислав, Денис. Популярні серед дівчаток - Анастасія, Анна, Злата, Марія, Вероніка, Кіра, Дарина (Дарія, Дар'я), Карина, Валерія, Софія, Аріна, Вікторія, Єва, Катерина,Богдана.

 Рідковживаними іменами в 2016 році серед хлопчиків були - Адам, Платон, Йосип, Семен, Марк, Мілан, Амір, Ян. Серед дівчаток — Раїса, Роксолана, Маріанна, Адріана, Емма, Мішель, Рузана, Таїсія, Варвара, Еліна,Кароліна, Лілія, Ладаміра, Асія, Златослава.

Вручено працівниками відділу свідоцтв про народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я у кількості 81.
 Проставлено апостилів на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами у кількості 15 штук .