Доступ до публічної інформації

Форма запиту на інформацію

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Розпорядження Тальнівської райдержадміністрації від 29.07.2011 № 529 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в  Тальнівській  райдержадміністрації".

Розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 18.07.2011 № 230 «Про забезпечення доступу до публічної інформації в облдержадміністрації”.

Указ Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». 

Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VІ.