Громадська рада

При Тальнівській райдержадміністрації сформовано громадську раду

4 серпня відбулися установчі збори громадської ради при Тальнівській райдержадміністрації. Перед присутніми виступила уповноважений представник ініціативної групи Анна Кулик, яка поінформувала присутніх про проведену роботу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Тальнівській районній державній адміністрації. Також нею був зачитаний список представників інститутів громадянського суспільства, які внесені до списку учасників та є присутніми на  установчих зборах для формування складу Громадської ради. Анна Кулик звернула увагу на важливість роботи Громадської ради та необхідність всім майбутнім її членам активно долучатися до діяльності. Вона окреслила мету створення Громадської ради та запропонувала перейти до розгляду затвердженого порядку денного зборів.Членами громадської ради було обрано 12 представників громадських організацій, чиї документи були погоджені ініціативною групою з підготовки засідання. А саме:

1.Басовський Олександр Олександрович– представник громадської організації „Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району»

2.Гримовський Владислав Валентинович– представник громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції»

3.Харченко Віталій Савелійович – представник засобу масової інформації редакції «Колос»

4.Калініченко Віктор Миколайович – представник громадської організації «Спілка підприємців Тальнівщини»

5.Яровий Олександр Петрович – представник  громадської організації «Громадське формування «Народна самооборона»

6.Медведенко Олександр Вікторович – представник  громадської організації «Вільний контроль»

7.Щербина Вадим Юрійович – представник  громадської організації «Гіга Спорт Лайн»

8.Буга Тетяна Вікторівна – представник громадської організації «Об’єднання бойових побратимів і волонтерів»

9.Чабанюк Владислав Васильович – представник громадської організації «Замкова вежа»

10.Білозор Василь Васильович – представник громадської організації «Тальнівська районна організація ветеранів війни і праці»

11.Алілуйко Григорій Володимирович – представник громадської організації «Тальнівська районна спілка прикордонників»

12.Єгоров Леонід Васильович – представник  громадської організації «Федерація футболу Тальнівського району».

Відбулося і перше організаційне засідання громадської ради при Тальнівській райдержадміністрації, на якому були розглянуті питання про обрання голови Громадської ради. На першому ж засіданні було обрано голову Громадської ради Тетяну Бугу. На другому засіданні, яке представники громадської ради запланували провести 17 серпня, буде розглянуто проект Положення про Громадськураду та його затвердження.

 

 

28 липня відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Тальнівській РДА

15 представників громадських організацій подали документи для участі в установчих зборах громадської ради при Тальнівській райдержадміністрації.

26 липня 2017 року завершився процес подачі заяв та інших документів представниками громадських організацій для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Тальнівській райдержадміністрації. 15 червня текст повідомлення ініціативної групи щодо початку підготовки установчих зборів був оприлюднений у розділі „Громадська рада” офіційного сайту Тальнівської райдержадміністрації.

Характерною особливістю цьогорічного процесу формування нового складу громадської ради є низька активність представників громадських організацій. Зазначимо, що до попереднього складу громадської ради, який було сформовано у 2014 році, входило 23 представники громадських організацій, з них 7 сьогодні виявили бажання брати участь у формуванні її нового складу. Про намір бути учасниками процесу формування нового складу громадської ради заявили 9 представників громадських організацій, що не входили до попереднього складу громадської ради. Серед них і кілька волонтерських організацій ГО «Об’єднання бойових побратимів і волонтерів», ГО «Вільний контроль», засоби масової інформації, асоціації фермерів, молодіжно-спортивні громадські організації, що представляють місцеві громади населеного пункту міста і району та ін.

Значна частина представників громадських організацій належить до лідерів та активних учасників Революції Гідності й сьогодні займається благородною справою з надання підтримки Українській армії.

Напередодні проведення засідання ініціативної групи громадські активісти практично щоденно спілкувалися із керівництвом РДА й представником з питань нутрішньої політики апарату РДА. За підсумками такого діалогу було досягнуто домовленості щодо доцільності проведення відкритого засідання установчих зборів для формування нової громадської ради, оскільки є спільне бажання сформувати якісно новий і дієвий консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації.

Отже, до списку кандидатів,які подали документи для участі в установчих зборах  громадської ради при Тальнівській райдержадміністраціїувійшли такі інститути громадянського суспільства:

1.Басовський Олександр Олександрович– представник громадської організації „Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району»

2.Водяніцька Зінаїда Андріївна– представниця ГО «Тальнівське районне об’єднання «Майдан»

3.Гримовський Владислав Валентинович– представник громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції»

4.Шалапута Валерій Іванович – представник громадської організації «Громадська Тальнівська районна організація «Зелений світ»

5.Харченко Віталій Савелійович – представник засобу масової інформації редакції «Колос»

6.Калініченко Віктор Миколайович – представник громадської організації «Спілка підприємців Тальнівщини»

7.Яровий Олександр Петрович – представник  громадської організації «Громадське формування «Народна самооборона»

8.Медведенко Олександр Вікторович – представник  громадської організації «Вільний контроль»

9.Щербина Вадим Юрійович – представник  громадської організації «Гіга Спорт Лайн»

10.Маринченко Сергій Сергійович – представник громадської організації «Федерація боксу»

11.Буга Тетяна Вікторівна – представник громадської організації «Об’єднання бойових побратимів і волонтерів»

12.Чабанюк Владислав Васильович – представник громадської організації «Замкова вежа»

13.Білозор Василь Васильович – представник громадської організації «Тальнівська районна організація ветеранів війни і праці»

14.Цимбал Іван Іванович – представник громадської організації «Промінь»

15.Алілуйко Григорій Володимирович – представник громадської організації «Тальнівська районна спілка прикордонників»

16.Єгоров Леонід Васильович – представник  громадської організації «Федерація футболу Тальнівського району».

До списку кандидатів,які подали документи для участі в установчих зборах громадської ради при Тальнівській райдержадміністрації, але їм було відмовлено за невідповідність документів, поданих інститутом громадянського суспільства, згідно вимог Типового положення Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 увійшли такі інститути громадянського суспільства:

1.Цимбал Іван Іванович – представник громадської організації «Промінь».

 

 

Протокол засідання ініціативної групи від 14 червня 2017 року

9 червня у залі засідань районної ради відбулися збори представників громадянського суспільства і представників Тальнівської районної державної адміністрації.

Учасники зборів визнали попередній склад Громадської ради затвердженої розпорядженням Тальнівської районної державної адміністрації від 23.09.2014 № 279 «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 16.06.2011 № 400» таким, що втратив чинність.

Наступним питанням робочих зборів було обговорення та обрання кількісного та персонального складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів нової громадської ради при Тальнівській районній державній адміністрації.

В ході розгляду вищевказаних питань учасники зібрання обрали і затвердили кількісний та персональний склад ініціативної групи.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

Тальнівської районної державної адміністрації від 13.06.2017 № 106

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської
ради при Тальнівській районній державній адміністрації

1.

Буга

Тетяна Вікторівна

представник ГО «Об'єднання бойових побратимів та волонтерів»

 

2.

Водяніцька

Зінаїда Андріївна

представник ГО «Тальнівське районне об'єднання «Майдан»

 

3.

Гончаренко

Людмила Василівна

представник профспілкової організації управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області

 

4.

Кулик

Анна Олегівна

представник Тальнівської районної державної адміністрації

 

5.

Маринченко

Сергій Сергійович

представник ГО «Тальнівська федерація боксу»