31 жовтня відбулася апаратна нарада райдержадміністрації

31 жовтня за участі голови райдержадміністрації Василя Клименка, голови райради Валентини Любомської, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторакта керівників структурних підрозділів відбулася апаратна нарада райдержадміністрації,  під час якої було заслухано інформацію про найактуальніші питання району. 

Інформацію проопалювання навчальнихта медичних закладів доведи до відома керівників начальник відділу освіти Лариса Коваль та заступник головного лікаря Тальнівської ЦРЛКалініченко Валентина.

Крім того начальником відділу освіти Ларисою Коваль було повідомлено про те, що в районі розпочато осінні канікули. У освітніх закладах запланована модернізація вікон оновлення шкільних автобусів, які підлягають ремонту.

Заступник головного лікаря Тальнівської ЦРЛ Калініченко Валентина проінформувала, що ФАП с. Лісове знаходиться в аварійному стані. Дане питання потребує невідкладного комісійного розгляду.

Про надання соціальних допомог і субсидій населенню району повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.Працівники управління активно працюють в даному напрямку за нововведенною програмою.

Начальник управління агропромислового розвитку у Тальнівському районі Віталій Захарчук доповів про показник посіву озимої пшениці складає 69,4 %. А збирання соняшника та кукурудзи практично завершено – 95 %.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та начальник відділу культури Альона Качур повідомили про заплановані заходи райдержадміністрації стосовно відзначення Дня працівника соціальної сфери, Дня Гідності та Свободи. Розроблений райдержадміністрацією план заходів із відзначення Дня Гідності та Свободи буде надісланий для опублікування у місцеві ЗМІ.

Завідувач сектору цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Марія Образцова повідомила, що станом на 1 листопада основна увага сектору спрямована на підготовку комплексної районної перевірки з питань цивільного захисту населення всіх організацій та підприємств району.

За результатами розгляду цих та інших питань головою РДА було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Повернутись