Чи потрібен Тальнівському району сміттєпереробний завод? Висловте свою думку!

Незадовільна екологічна ситуація в державі потребує негайного втручання та виправлення, проте розпочати необхідно з Себе. Тальнівський район не є виключенням із проблеми. Щороку стихійні сміттєзвалища з'являються у нових місцях, зокрема: поблизу водойм, колодязів, посеред лісопарків та лісосмуг. За даними комунальних служб та органів місцевого самоврядування щороку на території Тальнівського району накопичується 50 тис. м куб відходів, із них лише 25 тис. м куб вивозиться до сміттєзвалищ району.

Негативний стан сміттєзвалищ: переважна більшість переповнена, не відповідає екологічним вимогам сьогодення,  побутові відходи розповсюджуються за межі сміттєзвалищ, забруднюючі речовини проникають до ґрунту, водойм - все більше змушує занепокоїтись за Наше майбутнє.

Одним із шляхів вирішення проблеми знешкодження відходів є  будівництво сміттєпереробного заводу (саме сміттєпереробного, а не сортувального чи, що гірше - сміттєспалювального). За технічними можливостями даний завод здатний щодня переробляти від 50 до 200 м куб побутового сміття на добу, що повністю забезпечує ліквідацію відходів на території району.  Можливе місце розташування: діюче міське сміттєзвалище м. Тальне.

Для прийняття рішення щодо реалізації інвестиційного проекту “Будівництво енергогенеруючого комплексу каталітичного піролізу вторинної органічної сировини” (будівництво сміттєпереробного заводу) - надзвичайно важливою є думка жителів району.

 Висловити свою думку з цього приводу можливо на офіційному сайті Тальнівської райдержадміністрації у розділі „Відділ містобудування, архітектури та ЖКГ“ (за посиланням: rda.talnern.gov.ua/viddil-mistobuduvannya-arhitekturi-ta-zhkg-informue/) або на офіційній сторінці Тальнівської районної державної адміністрації у мережі Facebook (за посиланням: www.facebook.com/rdatalne/).

 

Повернутись