День відкритих дверей у Центрі зайнятості

У Тальнівському районному  центрі зайнятості 16 лютого відбувся День відкритих дверей для13  учнів ЗОШ №2. Основна мета заходу – ознайомлення молоді з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що користуються попитом.   Від того, наскільки правильно людина здійснить свій вибір професії, залежить, її майбутнє. Великою помилкою молоді при виборі професії є поділ на престижні та не престижні професії, а не реальними можливостями особистості. На даному заході учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом таможливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державноїслужби зайнятості.

 Для молоді фахівці центру провели екскурсію центром зайнятості, ознайомили учнів з інформацією в профінформаційному секторі. Присутні були ознайомлені з професіографічними путівниками, які розміщено в профінформаційному секторі, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищихнавчальних закладів області.

 Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Найбільш учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.  Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

Повернутись