Для оперативного реагування

21 березня голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко взяв участь в обласній нараді щодо готовностідо пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2018 році та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Нарада проходила у режимі селекторного зв’язку. На ній також були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської об’єднаної територіальної громади.  

Було відзначено, що у Тальнівському районі створений оперативний штаб для керівництва роботою з можливого пропуску льодоходу, повені та паводків в районі.

Забезпечено готовність до гідрологічних спостережень. Три водомірні пости, які розташовані на Гордашівській, Лоташівській, та Кривоколінській ГЕС здійснюють щоденне спостереження за рівнем води в річках Гірський та Гнилий Тікич.

До ліквідації можливих негативних наслідків, в разі необхідності, залучатиметься 46 осіб особового складу служб цивільного захисту та аварійних бригад підприємств незалежно від форми власності, 17 один. техніки та 4 автобуси для проведення евакозаходів в зоні можливого підтоплення в м. Тальне.

Уточнено переліки плавзасобів у  районіта відкачувальних помп.  У наявності є 7 мотопомп, 3 моторні човни та 14 весельних човнів.

На даний час у резервному фонді є кошти в сумі 170 тис. гривень, необхідний аварійний запас паливно-мастильнихматеріалівскладає 100 л бензину А92 та 400 л. дизельного палива.

За підсумками наради Василь Клименко дав чіткі доручення керівникам структурних підрозділів  та  наголосив  щодо  обов’язкового  виконання запланованих дій,  визначених  планом  заходів та  затвердженим  комісією  ТЕБ та НС,  і персональній  відповідальності  виконавців.     

Повернутись