Доля трудівниці поля

3 листопада районне керівництво привітало з днем народження Героя Соціалістичної праці Тетяну Гаврилову.

Є люди, якими не перестаєш захоплюватися. Їхні очі завжди випромінюють мудрість, тепло і якесь особливе вміння любити всіх і прощати.

Такою є звичайна чарівна жінка Тетяна Андріївна Гаврилова. Незвичайна тільки у неї душа і доля. Доля чудової людини, прекрасної мами, чуйного друга і невтомного трудівника.

Певно, немає на Тальнівщині людини, яка б не знала, не чула, не пам’ятала цю жінку, Героя Соціалістичної праці – Тетяну Андріївну Гаврилову.

3 листопада вона відзначала золотий день народження. Кажуть, жінкам вік не прийнято називати, але її вік – це її гордість. Тетяні Андріївні виповнилося 92 роки, а в очах іскриться неймовірна радість життя.

Залишатися такою ще багато років, міцного здоров’я і благополуччя бажали Тетяні Андріївні в цей день і рідні, і колеги, і друзі, яких у неї дуже багато.

Цього ж дня завітали до її господи і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, голова районної ради Валентина Любомська, начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук. Вітали квітами та щирими словами вдячності, дякували за досвід, за працю, за мудрі поради.

З роси Вам і води, дорога Тетяно Андріївно!

Повернутись