Доповідачі поінформували керівництво району про поточний режим роботи

13 листопада голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів щотижневу координаційну нараду за участі заступників Володимира Гречки іТетяни Півторак, керуючого справами районної ради Віталія Карпука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

У цілому, доповідачі поінформували керівництво району про поточний режим роботи відділів та підрозділів.

Про опалювальний сезон освітніх і медичних закладів доповіли начальник відділу освіти Лариса Коваль та головний лікар Тальнівської ЦРЛ Анатолій Майсюк. У цілому процес опалювального сезону йде згідно графіку.

Про хід надання соціальних допомог і субсидій населенню району повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко. Тетяна Іванівна наголосила, що до середини листопада спеціалістами планується завершення виплат монетизації субсидій.

Про підготовку заходів до Дня працівників сільського господарства та Дня Гідності Свободи доповіла присутнім завідувач сектору культури Оксана Щербатюк.

Про продовження перерахунку пенсій громадянам району доповіла начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Звенигородського ОУПФУ Наталія Толдонова.

Про стан справ у Тальнівському районному центрі зайнятості населення присутніх ознайомила Наталія Слободян.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей ознайомила присутніх із планом заходів на поточний тиждень.

Про підготовку до чергової сесії районної ради, що відбудеться 1 грудня наголосив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації керуючий справами районної ради Віталій Карпук.

Відповідно до всіх розглянутих питань і проблем головою райдержадміністрації Василем Клименком було дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів.

Повернутись