Футбольний турнір пам’яті Петра Рябовола

13 серпня на Співочому полі (м. Тальне) відбувся турнір з міні футболу, присвячений пам’яті колишнього начальника відділу фізичної культури і спорту райдержадміністрації Петру Гавриловичу Рябоволу (02.07.1952 – 18.06.2015) – людині, яка все трудове життя присвятила розвитку фізкультури і спорту у районі. Пам’ятний турнір був проведений за ініціативи та підтримки сина Петра Гавриловича Олександра, а також районного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ДЮСШ та сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації.

Після урочистого відкриття турніру, перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, директор районного Центру ФЗН «Спорт для всіх» Людмила Острань, Олександр Рябовол, директор Тальнівської ДЮСШ Іван Шевченко , завідувач сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Щербаков.

Вони відзначили надзвичайну порядність і високий професіоналізм Петра Гавриловича Рябовола, який підніс спортивне життя району на новий рівень – впродовж десятиліть організовував і проводив спортивні змагання, був спортивним суддею, виховав не одне покоління чемпіонів обласного і всеукраїнського рівнів.

У турнірі із міні-футболу взяли участь команди «Ветеран» (м. Тальне), «Масив» (м. Тальне), «Юнайтед» (с. Майданецьке), «Старт» (с. Мошурів). У результаті дружньої, але напруженої боротьби, перемогу (а з нею і перехідний футбольний кубок турніру пам’яті Петра Рябовола) здобула Майданецька команда «Юнайтед», срібло завоювала команда «Масив», а третє місце посіла команда «Старт».

Нагородження проводили Олександр Рябовол, директор районного Центру ФЗН «Спорт для всіх» Людмила Острань та вчитель Тальнівського НВК Інна Вдовиченко .

Наприкінці турніру учасники і судді сфотографувалися на пам'ять й висловили упевненість, що проведення турніру пам’яті  стане доброю традицією у Тальнівському районі і сприятиме справі життя Петра Гавриловича Рябовола - розвиватиме фізичну культуру і спорт.

Повернутись