Герої України не вмирають!

24 листопада, на знак вшанування пам’яті загиблого у зоні АТО захисника України,  у Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія»  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки військовослужбовцю Дмитру Безуглому.

На урочистому мітингу були присутні рідні Дмитра, учні школи, учасники АТО, представники влади та громадських організацій.

Присутні вшанували пам'ять загиблого Героя хвилиною мовчання. У своїх виступах світлу пам'ять, душевну красу і військову звитягу відзначили голова районної ради Валентина Любомська, міський голова Олексій Юрченко, директор школи Володимир Нерубайський.

       У своєму виступі Валентина Олександрівна зазначила:

- Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку Безуглому Дмитру Петровичу це вже третя пам’ятна дошка, яка нагадує нам про наших Героїв, які в свій час також навчались в цій школі. Сиділи на уроках, веселились на перервах та планували своє майбутнє. Хочу звернутись до всіх учнів, коли ви будете йти на заняття завжди шануйте наших загиблих земляків Юрія Паращука, Олександра Шевцова та Дмитра Безуглого. Адже вони віддали своє життя за нас з вами, за вільну та незалежну Україну, щоб на нашій землі не було війни, за наше світле майбутнє. Пам’ятні дошки виконують важливу місію так, як менше покоління підростає, а на їх місце приходять нові учні, які обов’язково запитають своїх вчителів про людей, які знаходяться на цих дошках і дізнаються про наших тальнівчан, котрі стали Героями та взірцем для підростаючого покоління завдяки своїм вчинкам. Слава та хвала справжнім патріотам своєї Держави, вірним захисникам нашої України. Слава Україні!!!

Настоятель Тальнівського Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату, отець Михайло, провів освячення дошки. Присутніми було покладено квіти до меморіальної дошки загиблих борців за свободу.

Після заходу очільники району на запрошення директора школи Володимира Артемовича Нерубайського, відвідали музей історії школи, кабінети біології та фізики, ознайомилися з обладнанням кабінетів, які були надані Державним фондом регіонального розвитку навчальному закладу, в рамках реалізації програми «Інноваційна школа».   

Повернутись