«Глибочок над Тікичем»

Під такою назвою нещодавно вийшов в світ науково-документальний, історико-краєзнавчий, художньо-публіцистичний монументальний твір нашого земляка Івана Нерубайського. Цей фоліант, як називає сам автор, тобто велика товста книга, розкриває історію села на тлі історії України.

Моє село, добра криниця,

Моє цілюще джерело,

Моя над Тікичем столиця,

Моя любов, душі тепло.

30 березня у сільському Будинку культури села Глибочок відбулася урочиста презентація книги «Глибочок над Тікичем». Свято зібрало багато гостей із району, області, столиці. З найбільшим нетерпінням чекали на цю подію жителі села. Адже ця книга про них, їхніх батьків і дідів, про славну історію Глибочка. З трепетом чекав цієї миті автор. Кожна сторінка – це частинка його праці, мудрості, вдячності рідному селу, зізнання у безмірній любові до рідного краю. Іван Артемович від душі дякував усім, хто розділив з ним цю приємну подію, усім, хто долучався до величної праці протягом трьох років, допомагав збирати матеріали, надавав цінні документи, ділився сімейними архівами.

Фоліант «Глибочок над Тікичем» вийшов за сприяння та матеріальної підтримки голови наглядової ради Орджонікідзенського гірничо-збагачувального комбінату Дніпропетровської області, уродженця Глибочка, Володимира Постоловського та депутата Тальнівської районної ради, директора ПСП «Привітне» Валерія Коваля.

В урочистостях також взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, депутат обласної ради Анатолій Скіченко, керуючий справами апарату районної ради Віталій Карпук.

- Напевно, кожне село, містечко нашої України, - відзначила у зверненні до громади Валентина Любомська, - заслуговує мати таку книгу про свою історію, але не в кожному селі є така людина, як Ви, Іване Артемовичу. Ви згуртували навколо себе односельців, колег по творчому цеху, меценатів. Тому Вам як ентузіасту, талановитому краєзнавцю, журналісту, письменнику - наш уклін.

- Щире спасибі громаді, - звернулася зі сцени Тетяна Півторак. – Ви підтримали дуже гарну справу. Ви пишаєтеся своєю історією і своїми людьми. Книга «Глибочок над Тікичем» - це історія від землі, від людей.

Валентина Олександрівна і Тетяна Олександрівна вручили Подяки Тальнівської райдержадміністрації та районної ради автору книги Івану Нерубайському за особистий внесок у вивчення історії рідного краю, патріотизм і відданість малій батьківщині.

Такими ж Подяками вони нагородили за активну благодійну діяльність, особистий внесок у соціально-культурний розвиток села та фінансову підтримку у виданні книги «Глибочок над Тікичем» Валерія Коваля та Володимира Постоловського.

Валерій Коваль, депутат районної ради, директор ПСП «Привітне»,  пообіцяв, що кожна родина Глибочка, вихідці із села отримають цей фоліант у подарунок.

Сільський голова Василь Мельник від імені громади подякував авторові та його творчій команді, благодійникам запашними короваями.

 

 

 

Повернутись