Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

11 квітня голова райдержадміністрації Василь Клименко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів державної влади у районі. У апаратній нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керівник апарату Леся Соловей, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

Голова райдержадміністрації ознайомився із поточною роботою управлінь і відділів, короткостроковими планами на майбутнє. Окрім того, на порядку денному наради слухалися  питання відкриття заводу по переробці твердих побутових відходів у районі, об’єднання територіальних громад, забезпечення земель учасників АТО тощо.

Голова райдержадміністрації повідомив присутнім про нещодавню робочу поїздку у Вінницю, де він ознайомився із роботою експериментальної установки по утилізації та переробці твердих побутових відходів. Він зазначив, що у планах – відкрити подібний завод по переробці сміття у Тальному, що дасть можливість  підтримати належний екологічний рівень, частково вирішити проблему працевлаштування населення та залучити інвестиції у економіку району. Пропонується поінформувати громадськість, бізнесові кола і депутатський корпус району із даною можливістю

Про  проведену роботу у сфері об’єднання територіальних громад  поінформували Леся Соловей та Віталій Карпук. Вони зазначили, що впродовж березня – квітня проходять конференції та громадські слухання у населених пунктах району. Одним із основних завдань є донесення вірної інформації до населення про процеси децентралізації влади, формування та повноваження майбутніх територіальних громад, активізація процесу утворення об’єднаних громад у цілому. Дана робота покладається на посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО повідомив начальник Держгеокадасстру у районі Геннадій Сикалов. За його словами у відділ Держгеокадастру надійшло 180 заяв від учасників АТО на виділення земельних ділянок, відділом видано 167 наказів, а 51 атовець уже зареєстрував право власності на землю.

 

Повернутись