Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності

Держенергоефективності висловлює вдячність за активну підтримку ініціатив у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики і звертається з наступним.

Україна тримає курс на подолання енергетичної залежності. Пріоритетами діяльності Уряду були і є скорочення споживання газу, його заміщення альтернативними видами палива та відновлюваними джерелами енергії, широке впровадження заходів з енергоефективності. Для цього в країні є значний потенціал, який необхідно активно використовувати. Його реалізація означатиме для кожного регіону зменшення газової залежності, економічне зростання, створення нових робочих місць, додаткові надходження до місцевих бюджетів, і головне - добробут українців!

Відповідно до прийнятих Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на період до 2020 року, затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 902-р та від 25 листопада 2015 р. № 1228-р, важливим завданням є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

З цією метою створено Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA МАР.

Цяпотужна веб-платформа акумулює інформацію про реалізовані та потенційні проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Завдяки карті UA МАР інвестор може у вільному доступі розглянути бізнес- пропозиції з різних регіонів України, проаналізувати проекти з готовим техніко- економічним обґрунтуванням та зв’язатися з розробником.

Карту розроблено та запроваджено Держенергоефективності, ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Повернутись