Із засідання колегії

Підведення підсумків роботи та аналіз виконання поставлених завдань.  Такою була основна тема обговорення на засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова  Василь Клименко.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Про стан реалізації заходів щодо забезпечення своєчасності та повноти сплати коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасного фінансування виплат пенсій у встановлені законодавством терміни проінформувала начальник управління Пенсійного фонду у Тальнівському районі Наталія Толдонова.

Про стан виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2016-2020 роки проінформувала начальник управління соцзахисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко. Вона відзначила, що у ході виконання програми особлива увага звертається на соціальний супровід родин загиблих учасників АТО, яких у районі вісім. Окремо стоїть і питання професійної адаптації учасників АТО, зокрема управлінням за цей рік направлено на навчання 41 демобілізованого військовослужбовця. Тетяна Іванівна наголосила, що працівниками управління проводиться дуже багато заходів для виконання програми на високому рівні. І звернулася із проханням до сільських голів долучатися до роз’яснюючої роботи у своїх населених пунктах, адже багато військовослужбовців не знають про певні послуги або про те, як ними скористатися.

Далі Тетяна Маринченко проінформувала про стан виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в районі за 2007-2017 роки, відзначивши, що в районі культивується 18 видів спорту, 9 з яких – олімпійські. За 2017 рік було заплановано і проведено 70 заходів. Дуже важливо те, що  при формуванні календаря змагань обов’язково враховуються запити усіх вікових груп спортсменів.

Про хід виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації  Закону України «Про державний реєстр виборців» проінформувала начальник відділу Наталя Горбаченко. Вона наголосила, що одним із основних моментів роботи є щомісячне поновлення персональних даних виборців. Станом на сьогодні в районі проживає 29 тисяч 358 виборців.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами Лащівської  і Мошурівської сільських рад з питань легалізації та детінізації заробітної плати на підвідомчій території інформували сільські голови с. Лащова Таміла Дворнікова, с. Мошурів Наталія Пономаренко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти виконавчим комітетом Глибочківської сільської ради інформував сільський голова Василь Мельник.

Про проект плану засідань колегії Тальнівської райдержадміністрації

на 2018 рік та його виконання за  2017  рік проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації Василь Клименко наголосив, що результативність роботи, насамперед, залежить від вміння співпрацювати. 

Повернутись