Ювілейна весна Людмили Нестругіної

Її свято зібрало у затишній залі всю освітянську родину Тальнівщини. Майже пів-віку Людмила Нестругіна торує педагогічну стежину. Її знають як мудрого і вимогливого вчителя, чарівну і чуйну жінку, дбайливого наставника, енергійного керівника. З 2006 року Людмила Митрофанівна є профспілковим лідером педагогів району. Знає болі і печалі, радощі і досягнення кожного вчителя. Сотні і тисячі її учнів пішли у світ, несучи в душі запалений нею вогник людяності і любові до рідної мови, рідного краю.

Весняний квітень завітав у серце Людмили Митрофанівни знатним ювілеєм.

Зі святом колегу, друга і наставника вітали педагогічні колективи всього району.

Квітами і теплими словами привітали Людмилу Митрофанівну голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валентина Любомська. За дорученням обласного керівництва вручили Почесну грамоту Черкаської обласної ради.

Начальник відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації Лариса Коваль  нагородила Людмилу Нестругіну Подякою відділу, віншувала колегу квітами та теплими побажаннями. Привітали Людмилу Митрофанівну і начальник відділу освіти Тальнівської міської ради Тетяна Коломинська, і завідуюча методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Михайлова.

Щиро линули вітання від колег із Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Не переповісти словами щирої атмосфери свята, що наповнило серця присутніх почуттями родинності, освітянської мудрості і вдячності.

З роси і води Вам, шановна Людмило Митрофанівно!

Фотозвіт

Повернутись