Конференція громади Колодистого

Шляхи вирішення питань виготовлення генерального плану села, будівництва водогону і ремонту доріг найперше хвилювали усіх жителів Колодистого. Проблема з водою у Колодистому уже кілька років стоїть надто гостро. Зібравши та профінансувавши відповідні документи, громада змогла ввійти із такою проектною пропозицією у державну програму. Але в останній момент змінилися умови співфінансування. Якщо раніше частка громади становила тільки 10 % від потрібної суми, то тепер цілих 50%, що для бюджету села є непосильною сумою. Все ж, як запевнив сільський голова Олексій Сарана, при підтримці районного керівництва та сприяння депутатів обласної ради,  сільська рада продовжує й далі працювати над реалізацією проекту.

Громада підтримала звіт сільського голови, а також плани на поточний рік.

У роботі конференції взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександр Маринченко, сімейний лікар Тетяна Михайлюк. А також депутат обласної ради Анатолій Cкіченко, депутат районної ради, директор місцевої школи Валентина Сарана.

Олександр Маринченко звернув увагу присутніх на те, що у селі працює біля землі багато одноосібників, які не декларують доходи, і відповідно не сплачують зовсім або у не в повному обсязі податки. Від цього страждає вся громада. Адже це якраз отой резерв, якого не вистачає, наприклад, на будівництво того ж водогону чи ремонту доріг, тощо. Тож кожен житель має розуміти, що є членом громади, і має вносити свою частку у загальну справу.

  

Повернутись