Конференція сіл Лоташеве і Піщана

22 березня відбулися загальні збори-конференція сіл Лоташеве та Піщана.

Насамперед, варто відзначити, що збори пройшли у жвавому обговоренні наболілого. Адже кожен, хто прийшов цього дня на зібрання, хотів не лише почути звіт сільського голови про зроблене і найближчі плани, а й підняти нагальні проблеми, обговорити найважливіше, що турбує сьогодні сільських жителів.

У зборах взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, депутати обласної ради Анатолій Скіченко, районної ради – Володимир Бондарчук, а також начальник відділу освіти Лариса Коваль, начальник відділу у Тальнівському районі Звенигородської ОДПІ Олександр Маринченко,сімейний лікар Ярослав Паращук, дільничний інспектор Роман Підгірний.

Про роботу Лоташівської сільської ради та виконавчого комітету за 2017 рік проінформував сільський голова Сергій Поліщук. Підсумовуючи звіт, він подякував усім за співпрацю і розуміння. Висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям сільської ради, виконавчого комітету та депутатів, районного керівництва, депутатів обласної ради, сільгоспвиробників та всієї громади і надалі у належному стані будуть утримуватися об’єкти соціальної сфери, вирішуватимуться проблеми села.

Голова районної ради Валентина Любомська у зверненні до жителів Лоташевого та Піщани відзначила, що їхня територіальна громада у 2017 році зайняла ІІ місце у Конкурсі на кращу територіальну громаду, де враховувалися показники соціально-економічного розвитку, активність у спортивних та культурно-масових заходах району, належній організації роботи сільської ради тощо. Валентина Олександрівна запевнила, що районне керівництво завжди йде назустріч потребам сільських громад, враховуючи інтереси місцевих жителів.

У свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка наголосив, що будівництво будь-яких об’єктів на селі (як то водогони, дороги та багато інших) не під силу місцевому бюджету. Тому для цього необхідно, насамперед, виготовити генеральний план сіл, на що вже у сільському бюджеті передбачені кошти, це дасть змогу оперативніше виготовляти проектно-кошторисну документацію на вже конкретні об’єкти. І тільки тоді можливо вступати у районні, обласні, державні програми для залучення коштів із бюджетів вищих рівнів. Ініціативи громади, безперечно, знайдуть підтримку і на районному рівні, і від депутатів обласної ради.

Також на конференції було обговорено особливості реформування галузі освіти та медицини, що особливо хвилювало громаду.

Сільський голова запевнив, що як би не було складно, докладе усіх зусиль для вирішення піднятих питань.

 

Повернутись