Конференція жителів Мошурова

29 березня у селі Мошурові відбулася конференція жителів села.

У її роботі взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталя Тимченко, а також помічник народного депутата Валентина Ничипоренка Іван Кушніренко.

Перш ніж розпочати засідання, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули у зоні АТО, а також односельців, які відійшли у вічність.

У своєму звіті за 2017 році сільський голова Наталя Пономаренко, насамперед, розповіла про жителів села. Відзначила, що у них проживає 126 діток дошкільного віку та 149 – шкільного віку. За минулий рік народилося 12 немовлят, 5 пар одружилися. Згадала про довгожительку Мошурова Тараненко Ольгу Самійлівну, 1922 року народження. 21 житель села – учасник АТО.

Далі прозвітувавши про зроблену за минулий рік роботу, наголосила, що на даний час уже виготовлено генеральний план Мошурова, на його обговорення надається місяць. Кожен житель може прийти у сільську раду, ознайомитися з ним, запропонувати власну обґрунтовану пропозицію. Після чого буде знову проведена конференція, де громада затвердить генеральний план, відповідно до якого будуть надалі виготовлятися проектні документи, вестиметься будівництво.

А поки що селяни ділилися наболілим та висловлювали своє бачення вирішення місцевих проблем. Прозвучали пропозиції про відновлення у межах села дротового радіо, про клопотання щодо встановлення банкомату, відновлення роботи відділення Ощадбанку, заміни обладнання на трансформаторах на більш потужне. Також громаду цікавили питання щодо впровадження і реальної дії медичної реформи.

Детальні пояснення надала заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталя Тимченко.

Голова районної ради Валентина Любомська повідомила, що з районного бюджету було виділено 400 тисяч на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт дороги державного значення Мошурів – Поташ. Тому найближчим часом будуть виділені кошти на її капітальний ремонт.

Валентина Любомська та Тетяна Півторак виконали приємну місію – вручили Почесну грамоту директору комунального підприємства «Темп» Мошурівської сільської ради Василю Давиденку за багаторічну сумлінну працю.

Опісля зборів односельців привітали гарними виступами учасники художньої самодіяльності. Це була своєрідна прем'єра звітного концерту, що має відбутися днями на районній сцені.

 

Повернутись