Конференція жителів села Тальянки

23 березня відбулися загальні збори-конференція жителів села Тальянки.

У роботі зборів взяла участь заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак.

Сільський голова Іван Шилкін розпочав свій виступ із приємної місії. Він вручив Почесну грамоту Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників односельцю, викладачу Тальянківського агротехнічного коледжу Володимиру Стеценку, за активну роботу у ветеранській організації та патріотичне виховання молоді.

Далі Іван Миколайович прозвітував про роботу Тальянківської сільської ради та виконавчого комітету за 2017 рік.

На початку виступу сільський голова згадав про односельців, які зараз служать у зоні АТО і тих, які вже повернулися додому, висловив їм вдячність. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто загинув, захищаючи незалежність і суверенітет держави на Сході України.

Інформуючи про виконані завдання у минулому році, Іван Шилкін також висловив бачення конкретних планів на майбутнє. Жителі села взяли активну участь в обговоренні звіту, висловлювали свої пропозиції, які здебільшого стосувалися ремонту доріг, освітлення, проведення ревізії земель, що на даний час не використовуються, тощо.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак пояснила особливості реформування освітньої та медичної галузей. Підкреслила, що райдержадміністрація завжди звертає увагу на всі проблеми, які виникають при реалізації цих реформ, вирішує їх з урахуванням інтересів громадян.

 

Фотозвіт

Повернутись