Конструктивна критика спрямована на поліпшення роботи

4 грудня перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка провів щотижневу координаційну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, голови районної ради Валентини Любомської, керуючого справами апарату райради Віталія Карпука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

До розгляду постало багато важливих питань із життєдіяльності району.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук доповів, що на даний час продовжується розробка програми «Про соціально-економічний розвиток району на 2018 рік».

Старший інспектор сектору з надзвичайних ситуацій та оборонної роботи райдержадміністрації Сергій Копернак повідомив, що сектор розробив план усунення недоліків, що були виявлені у ході  обласної перевірки. Відповідно до цього, особливу увагу буде звернено на удосконалення плану евакуації та інвентаризацію захисних приміщень.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Микола Писар відзначив, що по питанню виділення соціального житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які вже досягли повноліття, служба тісно співпрацює зі службою надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради. На даний час готуються всі необхідні документи для отримання державної субвенції на купівлю двох квартир.

Начальник сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк проінформувала про участь зразкової студії «Свято» у концерті, що проходив в обласній філармонії, а також участь тальнівської молоді у ІІІ Міжнародному фестивалі «Перлина Fest».

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей проінформувала присутніх про заходи, заплановані на поточний тиждень.

Було наголошено, що 5 грудня  у районному Будинку культури відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів.

Підсумував засідання перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, відзначивши, що будь-які проблемні питання вимагають негайного реагування. Конструктивна критика роботи має бути спрямована на поліпшення та досягнення кращих результатів. Володимир Васильович, відповідно до розглянутих питань, дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів.

 

 

 

Повернутись