Мобілізовані із однієї місцевості – служитимуть разом

27 квітня при Тальнівсько-Катеринопільському об’єднаному районному військовому комісаріаті в урочистій обстановці відбулася відправка 27 мобілізованих військовослужбовців до місця подальшої військової служби.

В урочистостях взяли участь керівники району, районний військовий комісар, рідні та близькі мобілізованих.

Військовий комісар району Валерій Кудла зазначив, що віднедавна військовим керівництвом прийнято рішення, що військовослужбовці, мобілізовані із одного регіону, служитимуть у одних  і тих же частинах, тож  і мобілізовані тальнівчани також будуть проходити військову службу разом. Підготовка військових у навчальних таборах триватиме 1,5-2 місяці, після чого,  вони відбудуть безпосередньо у місця виконання бойових завдань. Він додав, що усе матеріальне забезпечення військовослужбовців покладається на Збройні Сили України, тож наші земляки будуть забезпечені усім необхідним.

Майбутніх захисників Батьківщини привітали тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови райдержадміністрації Володимир Гречка та голова районної ради Наталія Руснак.

Військові отримали благословення від настоятеля Свято-Петропавлівського храму отця Михайла і під звуки оркестру відбули до місця майбутньої військової служби.

Повернутись