На координаційній нараді розглянули основні питання

Сьогодні 18 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка провів координаційну нараду, за участі голови районної ради Валентини Любомської та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Серед основних питань, що розглядалися сьогодні, особливу увагу було акцентовано на підготовці закладів соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 рр.

Валентина Любомська, наголосила що вже час активно включатися всім структурним підрозділам райдержадміністрації в роботу щодо підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку на 2018 рік.

Також про заготівлю посипкового метріалу, про прибирання вулиць населених пунктів Тальнівського району та про заготівлю твердого палива на опалювальний період інформував присутніх начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Белінський.

Про осінньо-польові роботи поінформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук.

Про хід отримання земельних ділянок громадянами - військовослужбовцями, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції  по Тальнівському  району інформував Геннадій Сикалов.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей поінформувала присутніх про заходи райдержадміністрації, заплановані на поточний тиждень.

За результатами розгляду цих та інших питань головою РДА було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Повернутись