Найперше - працювати над залученням інвестицій

12 грудня перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка провів щотижневу координаційну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, голови районної ради Валентини Любомської, керуючого справами апарату райради Віталія Карпука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку засідання головний спеціаліст із запобігання і протидії корупції  та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрій Цибулько звернув увагу присутніх на те, що з 1 січня 2018 року розпочинається черговий етап електронного декларування. Щодо цього НАЗК надає нові рекомендації, які необхідно довести до відома усіх суб’єктів декларування, якими є нинішні державні службовці, звільнені у 2017 році та ті, хто перебуває у декретній відпустці.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка  проінформував присутніх про обласну колегію, на якій розглядалися питання про стан виконання місцевих бюджетів, про виконання програм щодо забезпечення медичною та соціальною реабілітацією учасників АТО, поводження із твердими побутовими відходами та інші. Володимир Васильович відзначив, що і в районі цим питанням має приділятися особлива увага, насамперед проблемі  побутових  відходів.

Окрім цього, було наголошено, що на першому місці у плануванні роботи на 2018 рік має стояти питання залучення інвестицій.  Керівникам структурних підрозділів поставлено завдання при розробці програм розвитку окремих галузей, працювати над можливістю залучення для їх реалізації коштів обласного та державного бюджетів.

На нараді було обговорено поточні робочі питання, по яких було дано ряд доручень.

Повернутись