Об єднаймо Україну!

Всеукраїнська казначейська акція «Об’єднаймо Україну»  до Дня Соборності України

Казначеї  України мають власний неповторний оберіг, що став справжнім символом єднання українців -  карту «Вишивана моя Україна». Карта «Вишивана моя Україна»  мандрувала регіонами країни , доповнюючись новими яскравими і своєрідними символічними орнаментами, характерними для кожної області. Казначейські колективи з радістю долучалися до участі в патріотичному  мистецькому проекті відомства, мета якого – ще більше згуртувати не лише казначеїв , а й усю Україну.  І тепер в рамках ще однієї Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну»  найдовший прапор України було розгорнуто  22 січня 2018 року об 11.00, в День соборності України на Хрещатику.

Для розгортання прапора, який довжиною сягнув понад 1 кілометр, було залучено більше 700 осіб, серед яких Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства.

За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту «Книга рекордів України», досягнення казначейської акції – український рекорд у категорії «Масові заходи, розміри». Свідченням цього стало внесення акції до «Книги рекордів України» та вручення у ході заходу відповідного диплому.

Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну!» та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

 

 

Повернутись