Обрано новий склад громадської ради

    Минулої п’ятниці відбулись установчі збори для формування оновленого складу громадської ради при районній державній адміністрації. У зборах взяли участь члени ініціативної групи райдержадміністрації, а також представники інститутів громадянського суспільства Тальнівщини.  Головуючою на зборах була Леся Соловей – керівник апарату райдержадміністрації.

   Про роботу ініціативної групи щодо формування оновленого складу громадської ради звітувала начальник відділу інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату Тетяна Півторак, яка також ознайомила присутніх з основними завданнями й можливостями громадської ради, що діятиме при райдержадміністрації як консультативно-дорадчий орган.

    Про діяльність попереднього складу громадської ради поінформувала її голова, Людмила Поліщук. Вона повідомила, що формування громадської ради відбувалось ще у 2011 році . Тоді до ради увійшли лише 10 осіб, а її діяльність не відзначалось високою активністю. - Інститути громадянського суспільства, які подали заявки на участь в оновленому складі громадської ради, більш активні, багато з них вже яскраво проявили себе в суспільно-політичному житті району,  вони  хочуть і можуть впливати  на прийняття рішень та діяльність органів влади, а як наслідок, - на розвиток рідного краю,- наголосила Людмила Луківна.

    Делеговані представники громадських організацій, які подали заяви на участь в громадській раді, презентували свою діяльність та окреслили напрямки, в яких  хотіли б реалізуватися в подальшій роботі вже в її складі.

  Рішенням установчих зборів  до складу оновленої громадської радиувійшло 23 члени, які обрали головою громадської ради члена громадської організації «Тальнівське районне об’єднання «Майдан» Тетяну Моряк, її заступником - члена  Тальнівської районної організації «Зелений світ» Віталія Марченка, а секретарем – директора Тальнівського районного центра фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Людмилу Острань.

   

Повернутись