Освітяни підвели підсумки роботи

22 грудня відбулася колегія відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації. За традицією, в переддень Нового року освітяни району підбивають підсумки роботи та вітають колег із успіхами та досягненнями року, що минає.

Привітали педагогів із прийдешніми святами та результативною роботою заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник відділу освіти Лариса Коваль, голова Тальнівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Нестругіна. Побажали колегам завзяття і натхнення на педагогічній ниві і відзначили грамотами та цінними подарунками кращих педагогів.

Першою приймала нагороди завуч, учитель української мови та літератури Вишнопільської ЗОШ Світлана Гончарова. Вона стала переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» і ввійшла в десятку кращих педагогів на рівні області. Також Світлана Гончарова отримала Подячний диплом за активну громадянську позицію, виховання у молоді почуття патріотизму та любові до рідної мови за підписом Міністра освіти і науки України, Президента Ліги українських меценатів та голови журі сімнадцятого Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика.

Почесною грамотою відзначена праця Людмили Звіряки, начальника пришкільного табору «Добрик», директора  Зеленьківської ЗОШ за активну участь в обласному етапі огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2017 році.

Також грамотами та квітами були нагороджені колективи навчальних закладів, які вибороли призові місця у районному конкурсі «Школа року – 2017».

 

Фотозвіт

Повернутись