Під небом мирного Різдва!

Саме ці слова побажань найбільше запали в душу. Зустрітися у такій же затишній залі наступного року «під небом мирного Різдва» – побажав усім тальнівчанам зі сцени керівник народного аматорського гурту «Джерела» Анатолій Довгань. Це ті слова, які живуть у кожного в душі, які звучать в усіх молитвах, линуть від серця до серця, це ті побажання, яких прагнемо всі разом.

11 січня у районному Будинку культури відбулися святкові заходи. З Різдвом Христовим та Новим роком вітали тальнівчан художні колективи району.

Театралізоване дійство, сповнене українськими різдвяними традиціями, на мить відволікло глядачів від буденних клопотів, перенесло у світ добра і любові.

Гостинно зустрічали господарі-артисти на сцені, мов у багатій світлиці, колядників та щедрівників. Обдаровували їх гостинцями, співали разом, славлячи великі християнські празники. Першими колядували діти: чарівні красуні, неперевершені учасниці зразкової студії «Свято» та клубу спортивного танцю «Енергія». Поважно виходили на сцену досвідчені колективи, величні «Ордана», «Надвечір’я», «Джерела», «Дожниця», «Тальнівчанки». Вітали всіх браві «Отамани» із міського Центру культури і дозвілля. Задавали тон молоді музиканти гурту «Диксиленд».

Завітала до щедрої різдвяної господи і заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак. Теплими словами вітала артистів, глядачів та всіх тальнівчан. Передаючи поздоровлення від імені голови райдержадміністрації Василя Клименка та голови районної ради Валентини Любомської, Тетяна Олександрівна щиро бажала усім злагоди та любові у Новому році, Божого благословення на здійснення усіх задумів і мрій, миру, достатку, благополуччя!

Лунко дзвеніла над світом Коляда, пророкуючи мир та любов у кожну родину!

Артисти, як завжди, були на висоті. Зачарували майстерністю, артистизмом та неперевершеним співом. Спасибі вам за незабутнє свято, яке подарувало тепло і радість усім глядачам!

З Різдвом, з Колядою будьте здорові! Зі щедрими зимовими святками! 

Повернутись