Працівників державних адміністрацій скоротять на 20 %

Працівників обласної адміністрації чекає чергова хвиля скорочень. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Віталій Коваль, який наголосив на необхідності проведення реформування Департаментів та управлінь з метою оптимізації витрат на утримання влади відповідно до завдань Уряду.

За словами посадовця, оптимізація витрат бюджетних коштів відбуватиметься у двох напрямах – визначення оптимальної мережі бюджетних установ та скорочення працівників у державних органах влади. Уже цього року в бюджеті зменшили видатки на заробітну плату держслужбовців на 6 %. Скорочення працівників у кожному структурному підрозділі ОДА передбачається на 20 %.

З огляду на це керівники Департаментів мають розробити максимально дієву структуру своїх підрозділів з урахуванням скорочення кадрів та перерозподілу обов’язків.

– Розуміння потреб оптимізації має дійти до рівня районів і міст, − відзначив Віталій Коваль. – В умовах економії бюджетних ресурсів неможливо продовжувати табелювання одних і тих же посад у різних установах.

Віталій Володимирович зазначив, що на створення нової структури керівники департаментів та управлінь ОДА матимуть тиждень.

Повернутись