Працювала колегія райдержадміністрації

17 квітня відбулося розширене засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації. Провів засідання голова райдержадміністрації Василь Клименко за участю голови районної ради Валентини Любомської, міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів.

Про оптимізацію шкіл району проінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль, відзначивши про зміни стереотипів щодо життєдіяльності навчальних закладів.

З цього приводу голова райдержадміністрації Василь Клименко наголосив, що робота по оптимізації продовжуєтся, обов'яково з урахуванням індивідуального підходу до кожної сільської громади, її навчального закладу.

Про щорічну Всеукраїнську акцію з благоустрою за «Чисте довкілля» та Дня благоустрою території населених пунктів району інформував начальник  відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Микола Білінський. Він відзначив, що відділом створено карту благоустрою та направлено листи до органів місцевого самоврядування з пропозицією приєднатися до щорічної акції.

Про стан здійснення органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо соціального захисту населення відповідно до ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» інформували Потаський, Майданецький та Онопріївський сільські голови.

Підсумувала це питання начальник управління соціального захисту населення Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Маринченко, підкресливши позитивні моменти співпраці з органами місцевого самоврядування в усіх напрямках соціального захисту населення.

З питанням організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року ознайомили присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко та начальник відділу освіти Лариса Коваль.

Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Тальнівського району на 2017-2020 роки інформував старший інспектор сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи  райдержадміністрації Сергій Копернак.

Про результати кампанії електронного декларування та про виконання заходів із пропагування військової служби за контрактом у 2018 році інформував головний спеціаліст із запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи Андрій Цибулько.

За підсумками роботи колегії голова райдержадміністрації Василь Клименко дав ряд доручень і завдань.

 

 

 

 

 

Повернутись