Про роботу Консультативно-координаційної ради

Голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко взяв участь у засіданні Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради.

Про роботу комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проінформувала присутніх головний лікар Ганна Данилюк. Вона відзначила, що перші етапи функціонування закладу вкрай непрості. Тож було спільно обговорено питання співробітництва органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та комунального закладу з забезпечення якісного медичного обслуговування населення району.

Стан співробітництва територіальних громад району щодо реалізації спільних проектів соціально-економічного та культурного розвитку територій проаналізував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка. Він звернув увагу, що з кожним роком збільшується кількість реалізованих проектів із залученням інвестиційних коштів. І в цьому напрямку потрібно і надалі плідно працювати. У 2017 році на 2018 рік було подано 4 проекти на загальну суму 26 тис. 111 тис. грн. Аналіз показує, що при успішній реалізації таких проектів частка коштів із обласного та державного бюджетів становить 60 %. З 15 березня цього року уже приймаються проектні заявки на 2019 рік. Тому Володимир Васильович наголосив, що всі, хто має проектні ідеї і наміри, має звертатися у відділ економіки Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації для подальшого опрацювання документів.

Також на засіданні було узгоджено питання щодо проведення 28 квітня цього року загальнорайонних заходів з нагоди відзначення 95-річчя району.

Про хід проведення в 2018 році сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село» проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.

На завершення голова районної ради Валентина Любомська ознайомила присутніх з розпорядженнями Кабінету Міністрів України про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Черкаської області.

 

Повернутись