Проведені робочі наради

26 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка провів робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів, керівників Тальнівської ЦРЛ та Тальнівського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Володимир Гречка наголосив на виконанні Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ серед населення району на епідсезон 2016-2017 років, а саме надав доручення керівникам Тальнівської ЦРЛ та Тальнівського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» взяти на особистий контроль виконання відповіднихзаходів по профілактиці і боротьбі з грипом та іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в місті та районі.

Крім того заслухано інформацію про найактуальніше питання району– опалювальний сезон. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко проінформувала присутніх, що в реабілітаційний центр та територіальний центр подано тепло. Температура повітря становить 20-22 °С. Проблемні питання відсутні.

Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Микола Белінський поінформував щодо стану забезпечення технікою на зимовий період та стан запасу посипкового матеріалу.

Пізніше, цього ж дня було проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати в районі, на якій було розглянуто питання про легалізацію зарплати та виявлення фактів тіньової зайнятості в районі. Начальник Тальнівське відділення Звенигородського ОДПІ запропонував запросити та узгодити план дій з інспекторем праці.

За результатами розгляду цих питань перешим заступником голови РДА було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Повернутись