Проведено командно-штабне навчання

8 серпня о 15:00 год. було проведено командно-штабне навчання з Тальнівською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту, на тему: «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайноїситуаціїтехногенного характеру». До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту району, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, формування  спеціалізованих служб ЦЗ та об’єктів господарювання, керівники потенційно-небезпечнихоб’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки.

З метою визначення стану готовності органів управління сил та засобів цивільного захисту Тальнівського району до дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій в ході проведення КШН перший заступник голови Тальнівської районної державної адміністрації Володимир Гречка провів  збори членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району,  на якій проаналізовано стан справ в  спеціалізованих службах району. Під час навчань  відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де визначили готовність до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та дії спеціалізованих служб. Присутні керівники спеціалізованих служб району доповідали щодо готовності до злагоджених дій.

В ході командно-штабного навчання відпрацьовано питання щодо дій органів управління, керівників служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту району у разі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру. Уточнено порядок реагування та взаємодії та рівень підготовки органів управління ісил цивільного захисту до вирішення завдань цивільного захисту в мирний час та в особливий період.

Повернутись