Райдержадміністрація інформує

До Тальнівської райдержадміністрації надійшло звернення Виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони „Знам’янський загін воєнізованої охорони“ Регіональної філії „Одеська залізниця“ ПАТ „Українська залізниця“ (далі – філія), відповідно до чого інформуємо, що на території обслуговування філії склалася критична ситуація щодо крадіжок майна та вантажів, порушень громадянами Правил встановлених на залізничному транспорті, а саме перехід через залізничні колії в невстановлених місцях або при русі поїздів, випасу худоби поблизу залізничної колії, побиття скла у приміських та пасажирських поїздах.

Випадки незаконних втручань, порушень громадянами Правил встановлених на залізничному транспорті, можуть призвести до неминучих наслідків - загибелі (травмування) людей, техногенної катастрофи, дезорганізації руху як залізничного, так і автомобільного транспорту, тощо.

Звертаємося до Вас, громадяни району,непорушуватиПравила поведінки та Правила безпеки громадян на залізничному транспорті.

Підкреслимо, що покарання за умисне знищення або пошкодження чужого майна, передбачене - накладенням штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років.

Знаходження та випасу худоби поблизу залізничної колії - згідно ч.4 ст.109 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 170 до 340 грн.

Перехід через залізничні колії в невстановлених місцях - згідно ч.3ст.109 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 34 до 170 грн.

Просимо Вас не порушувати законодавство України та берегти своє здоров’я.

 

Повернутись