Щотижнева координаційна нарада

Шостого березня під головуванням Василя Клименка, голови Тальнівської райдержадміністрації, відбулася щотижнева координаційна нарада за участю заступника Тетяни Півторак, голови районної ради Валентини Любомської та керівників структурних підрозділів.

Керівник Центру надання адмінпослуг Світлана Лабза проінформувала, що днями працівники Центру взяли участь в обласному онлайн-семінарі.

Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Л. Безталанна відзначила, що від 5 березня уже курсують шкільні автобуси, які з 1 по 4 березня не перевозили учнів у зв’язку з погодними умовами. Температурний режим у навчальних закладах відповідає необхідним нормам.

Головний лікар центральної лікарні Анатолій Майсюк проінформував, що цьогоріч лікарня (вторинна ланка) і лабораторія мають пройти акредитацію. Заклади потребують значних ремонтів та закупівлі сучасного обладнання.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук відмітив, що Кабінетом Міністрів прийнято дві постанови №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» та №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва». Відповідні листи з роз’ясненнями  були направлені усім сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам та сільським радам.

Начальник сектору культури Оксана Щербатюк поінформувала, що усі сільські бібліотеки району поповнять свої книжкові фонди у рамках реалізації програми «Україномовна книга». Приємною новиною є й те, що Легедзинський колектив «Журавка» отримав запрошення і візьме участь у зйомках телепрограми на Першому Національному каналі «Фольк-music».

Голова районної ради Валентина Любомська зазначила, що 30 березня відбудеться 23-тя сесія районної ради.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей ознайомила присутніх із запланованими заходами і запросила усіх відвідати святковий концерт, приурочений 8 Березню, що відбудеться у районному Будинку культури 7 березня 0 15-00. Окремо наголосила, що розпочався останній місяць подання електронних декларацій.

Підсумовуючи, Василь Клименко дав керівникам структурних підрозділів ряд доручень і завдань.

Повернутись