Шукаємо патронатних вихователів!

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Метою патронату над дитиною є забезпечення та захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом зі своїми батьками, надання їй та її сім'ї комплексу послуг відповідно до інтересів дитини.
Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Проте, у разі наявності обставин, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, термін перебування дитини у патронатній сім'ї може бути продовжено до шести місяців.
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має вищу освіту, позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду та виховання дитини у своєму помешканні.

Кандидат у патронатні вихователі має пройти навчання за спеціальною програмою, за результатами якого отримати відповідні рекомендації.
Варто зазначити, що патронатні вихователі отримують заробітну плату та соціальні  виплати на дітей, влаштованих в патронатну сім'ю. Соціальні виплати становлять два прожиткових мінімуми на дитину відповідного віку.

Якщо Ви не байдужі до долі дітей, які потрапили у складні життєві обставини і маєте бажання стати патронатним вихователем, запрошуємо Вас, для отримання більш детальної інформації звертайтесь доТальнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 38. Телефон для довідок: 3-38-26.

Акція «Серце до серця»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже XIII проводить благодійнуакцію ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!». Головною метою акції є збір коштів для придбання медичного обладнання дітям з вадами слуху у період з 2 до 22 квітня 2018 року. Просимо небайдужих жителів Тальнівського району підтримати, проявити акт милосердя та благодійності.

Для отримання більш детальної  інформації  звертайтесь до Тальнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 38. Телефон для довідок: 3-38-26.

Повернутись