Дякуємо борцям за незалежність України!

 21 листопада у Петропавлівському храмі УПЦ Київського патріархату отець Михайло Василюк відправив панахиду за всіма загиблими Героями Небесної Сотні, в тому числі Юрієм Паращуком та загиблими бійцями, які відстоювали незалежність Батьківщини на Сході України. Настоятель храму прочитав молитву за упокій душ українських борців за незалежність нашої держави.

Вшанувати героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності та боїв на Сході України прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, радник голови районної ради Віталій Чалий, депутат Тальнівської районної ради Валентина Мельник, депутати Тальнівської міської ради, представники громадських організацій: ГО «Спілка прикордонників Тальнівщини», ГО «Тальнівське районне об’єднання «Майдан», ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів», ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО» та всі небайдужі жителі міста.

Після панахиди, біля районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи за участі громадськості району,студентів та учнів шкіл. Після чого керівники району вирушили покласти квіти на могили загиблих патріотів та відвідати їх родини.

                 

Повернутись