Тальнівчани отримають цього місяця підвищену пенсію.

Тальнівчани отримають цього місяця підвищену пенсію. Усе згідно пенсійної реформи.

Про особливості її впровадження йшлося сьогодні 10 жовтня на координаційній нараді в райдержадміністрації, на якій були присутні голова районної ради Валентина Любомська, заступники голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко зазначив, що на координаційній нараді в селекторному зв’язку в ОДА йшла мова про ухвалений на минулому тижні Верховною Радою України Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підготовлений Кабінетом Міністрів України. Напередодні його вже підписав Президент України. Цим законом передбачено низку новацій.

Наталія Толдонова, начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Звенигородського ОУПФУ поінформувала присутніх зокрема, про проведений перерахунок автоматизованим способом з 1 жовтня 2017 року.В результаті проведеного перерахунку, сформовано додаткові відомості для виплати перерахованих пенсій у жовтні. У додаткову відомість ввійшли пенсіонери, яким збільшення відбулося більше 140,00 грн., у кого збільшення пенсій відбулося менше 140,00 грн, доплату за жовтень отримають в листопаді 2017 року. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 3 00 52, 3 0053, або особисто звернутися до відділу обслуговування громадян за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 15. Також Наталія Вікторівна наголосила, що мінімальний розмір пенсії за віком із 1 жовтня встановлений у розмірі 1452 грн.

Серед основних питань також розглядалося сьогодні питання опалювального сезону 2017-2018 років. Зокрема перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка зауважив, що з метою своєчасного і стабільного забезпечення об’єктів соціального призначення тепловою енергією, та в зв’язку з тим що температурний фон відчутно знизився (згідно довідки Метеорологічної станції Звенигородка від 03.10.2017 №1 середньодобова температура станом на 02.10.2017 року знизилась до + 7,5 оС) розпочато з 3 жовтня 2017 року опалювальний сезон та рекомендовано закінчити весною - при утриманні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох днів + 8 оС і вище згідно довідки Гідрометцентру.

Головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Анатолій Майсюк поінформував присутніх щодо часткового ремонту Тальнівської підстанції екстреної медичної допомоги. Планується заміна вікон, кошти на які вже виділені з районного бюджету.

Про хід отримання земельних ділянок громадянами - військовослужбовцями, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції по Тальнівському району присутніх інформувала Леся Руденко.

За результатами розгляду цих та інших питань головою РДА було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Повернутись