Тальнівський районний центр зайнятості інформує.

7 червня 2016 року підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Ізраїлю (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Документом передбачено "забезпечення правового і прозорого відбору українських громадян на роботу в Ізраїль і захист їх трудових прав".

Угода регулює міждержавні контакти в будівельній сфері. Зокрема, запроваджує механізм офіційного працевлаштування українських будівельників в Ізраїлі.

З огляду на те, що в Україні є проблема нелегальної трудової міграції (лише 1% українців працевлаштовуються за кордоном через офіційних посередників), Державна служба зайнятості розпочала проект інформування населення щодо послуг, які надає служба зайнятості для працевлаштування українських будівельників в Ізраїлі.

Його мета - пояснити людям, які хочуть працювати закордоном, що для  захисту своїх прав на території іншої країни їм обов’язково треба мати договірзроботодавцем і страховку. Крім того, звертаємо увагу на ще один аспект трудової міграції українців, який потребує врегулювання, - їхній соціальнийзахист.

Угода між Україною і Державою Ізраїль направлена на врегулювання таких питань в правовому полі на законодавчому рівні, тому що міграція завжди була, є і буде, цей процес безупинний, і він буде продовжуватися.

Повернутись