Тальному - 867

Тальне святкує свій день народження. Місту - 867 років.

Суботній день дев’ятнадцятого серпня був наповнений різноманітними заходами, у яких взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

День міста збігається з великим релігійним святом Преображення Господнього (Спаса), то традиційно розпочалися святкування Божественною літургією, яку провів протоієрей благочинний Тальнівського району Михайло Василюк.

Згодом у районному Будинку культури цінителів народного мистецтва зібрала виставка народних умільців Тальнівщини. Тут же було запропоновано глядачам поринути  у світ таємниць історії рідного краю – відбулася демонстрація фільму про криниці, цілющі джерела району.

Розпочалися урочистості. Привітала усіх зі святом голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

Працівники культури підготували змістовний і яскравий концерт. Приємно здивував народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни», учасники якого показали фрагмент фольклорного свята «Входини до нашого дому», що символізував родинність, щирість, гостинність українців. Неперевершеними були виступи гостей із Звенигородщини та Катеринопільщини. Гумористичними і щирими були виступи колективів із сіл нашого району, які також завітали на День міста.

Святкування продовжилися на Співочому полі, де тальнівчанам була запропонована концертна програма і святкова лотерея. Не забули цього дня і про любителів інтелектуального спорту. За традицією у парку Шевченка відбувся турнір з шахів та шашок, присвячений Дню міста.

Повернутись