У Тальному відбувся Перший міжнародний конкурс-фетиваль «Золота скрипка»

29 січня 2016 року в приміщенні Тальнівської дитячої музичної школи відбувся Перший міжнародний конкурс-фетиваль всесвітньо відомого скрипаля, уродженця Тальнівщини Михайла Ельмана «Золота скрипка». У конкурсі взяли участь 26 молодих скрипалів-учнів музичних шкіл із Київської, Львівської, Черкаської областей.

Конкурс відбувся за сприяння та при підтримці райдержадміністрації, районної ради, спонсорської та організаційної допомоги місцевих громадських та культурних діячів Людмили Столярської та Андрія Поліщука, підприємців та сільгоспвиробників (Івана Терещука, Василя Сітька, Олександра Соколюка, Віктора Безпалого), районної громадської організації "Жінки та матері Тальнівщини", районного радіомовлення, редакції газети "Рідна Земля", адміністрації загальноосвітньої середньої санаторної школи-інтернат.

За словами директора Тальнівської музичної школи Тетяни Безпалої «Тальнівська дитяча музична школа і надалі буде проводити конкурс, але більш широкий. Будуть змагатись і дуети, і тріо, і ансамблі. На підготовку до наступного конкурсу у нас буде більше часу. Буде запрошено конкурсантів із-за кордону і склад журі буде поповнено новими членами. Звичайно, самі ми це не змогли б зробити.  Дякуючи нашим небайдужим до долі міста  землякам, конкурс відбувся. Жоден з учасників не залишився без подарунка».  

Переможці Першого міжнародного конкурсу-фетивалю Михайла Ельмана  «Золота скрипка» отримали не лише подарунки, а були нагороджені поїздками за кордон та в Трускавець.

 

Учасники конкурсу "ЗОЛОТА СКРИПКА" ім. М. Ельмана. 

1. Сало Вікторія-Надія (Львівська середня спеціалізована муз. школа-інтернат) - ГРАН-ПРІ, приз "найперша заявка"

2. Мерімерін Матвій ( Білоцерківська школа мистецтв № 1) - І місце (1 катег.)

   Черкаська ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка:

3. Чертополох Софія  - ІІ місце (1 катег.)

4. Варавіна Діана - 

5. Сіпко Анастасія -

6. Шепель Дарія - ІІІ місце (1 катег.)

7. Гусєва Катерина - ІІІ місце (1 катег.)

8. Плеханов Данііл - ІІ місце (2 катег.)

9. Бруєвич Софія - 

10. Пилипенко Єлизавета - ІІ місце (2 катег.)

11. Іванова Поліна - ІІІ місце (2 катег.)

12. Зайцева Анастасія - ІІІ місце (2 катег.)

Черкаська ДМШ № 3

13. Мороз Ірина - І місце ( 1 катег.)

14. Крикуненко Олександра - ІІ місце (2 катег.)

15. Простобоженко Марія - 

Звенигородська дитяча школа мистецтв:

16. Притульська Анастасія - ІІІ місце (1 катег.)

17. Загородня Ірина - І місце (2 катег.)

18. Облап Софія - 

Ватутінська дит.школа мистецтв.:

19. Деменко Денис - приз -"найменший учасник" (7р.),

20. Проценко Олександр - І місце (2 катег.)

21. Рустамова Афелія - 

Тальнівська ДМШ :

22. Шевчук Валерія

23. Кучеренко Вікторія

24. Руденко Владислава

25. Гончарик Оксана

Уманське муз. училище ім. П.Демуцького:

26. Матеєнко Марина - І місце (2 категорія)

 

Склад журі :

голова журі:- Каліновська Інна Григорівна - викладач класу скрипки, методист, завідуюча відділом струнних інструментів Уманського музичного училища ім. П.Д.Демуцького;

члени журі: - Нескребіна Ніна Семенівна - голова Черкаського міського осередку та заступник голови обласної Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсів;

-  Ксенофонтова Тетяна Петрівна - магістр державного управління, директор Іміджевої програми "Таланти третього тисячоліття", володар премії «Нікка Третього тисячоліття»;

- Качур Альона Ісамутдіновна - начальник відділу культури Тальнівської РДА, керівник народного аматорського вокального ансамблю "Дожниця".

 

Повернутись