Україна - соборна держава

В моїм серці вона єдина…

«Це моя Україна» - проникливо линули слова пісні у виконанні Тетяни Вовк, символізуючи єдність і соборність.

22 січня біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У глибинну століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. За нашу незалежність та єдність і сьогодні кладуть голови мужні українці, наші захисники.

На знак пошани присутні поклали квіти до меморіальних дошок та пам’ятника Героям Небесної Сотні.

- День Соборності України – свято, яке нагадує нам, що Україна - єдина держава, і ми - єдиний народ, - звернулася до всіх заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак. -Історичний досвід  підтверджує  – головною і незаперечною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. За це гинуть сьогодні наші хлопці на Сході.  За це низько вклоняємося нашим героям-захисникам. Сьогодні ми, як ніколи, гостро відчуваємо, наскільки важливою є для українців єдність. Єдність думок, справ, вчинків на благо мирного майбутнього. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Життєвим девізом кожного з нас має стати усвідомлення того, що любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності. І це вкрай важливо у непростому сьогоденні, де щодень мусимо долати багато проблем. Відкинувши всі суперечності, разом будувати кожен наш день, щоб впевнено іти вперед.Нехай День Соборності назавжди станеджерелом надії на наше краще майбуття. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас. В єднанні наша сила!Слава Україні!

- Нашу землю, нашу святу Україну споконвіку роздирають зовнішні і внутрішні вороги, - сказав міський голова Олексій Юрченко. - Кожен клапоть нашої землі политий кров’ю патріотів. І зараз гинуть патріоти, сиротіють сім’ї. Соборність, єдність, незалежність – це основа, на якій базується держава. Нехай цей День Соборності буде останнім днем, який ми зустрічаємо у війні. Хочу побажати усім захисникам, усім нам, нашій громаді, Україні миру!

 Тобі , Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку,

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

Пишаймося, що ми – українці!

Фотозвіт

Повернутись