Урочисті заходи із відзначення 90-річного ювілею Тальнівського будівельно-економічного коледжу

9 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з відзначення 90-річного ювілею Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва.

Гостей, студентів та працівників коледжу зустрічали з привітальною хореографічною композицією вихованці Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Студенти навчального закладу вручили запашні короваї людям, які працювали на благо коледжу та фінансово допомагають сьогодні: почесному директору коледжу Івану Григоровичу Куяну, меценату Володимиру Петровичу Мовчану, директору СТОВ «Колос» Людмилі Денисівні Кутовій.

Історію, життєвий шлях коледжу присутнім протягом заходу транслювали у відео-сюжеті.

Найперші слова привітань зі сцени лунали від господаря свята – директора закладу, доцента, кандидата економічних наук Андрія Андрющенка. У своїй промові Андрій Миколайович згадав полеглих у боях на Сході України. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанувати їх світлу пам’ять.

Директор коледжу запевнив, що працівники та студенти і надалі будуть працювати, щоб зберегти і примножити славні традиції навчального закладу.

До вітань долучилась колишня випускниця коледжу, нині голова районної ради Валентина Любомська, яка зазначила:

- Сьогодні особливий день для багатьох поколінь випускників, для викладачів, для всіх, чия доля пов’язана із Тальнівським будівельно-економічним коледжем. Особливий він і для мене. Багато років тому цей заклад, тоді ще Тальнівський будівельний технікум, проводжав мене у доросле життя.

Валентина Олександрівна  висловила слова вдячності педагогічному колективу за високий професіоналізм, збереження кращих традицій та постійний творчий пошук.

Від імені громади району, від депутатського корпусу районної ради вона щиро привітала викладачів, ветеранів, усіх працівників закладу,  випускників усіх поколінь, студентство із ювілеєм коледжу.

Після привітання Валентина Олександрівна нагородила Почесною Грамотою Тальнівської райдержадміністрації і районної ради директора коледжу  Андрющенка Андрія Миколайовича за сумлінну, результативну працю, особистий внесок у виховання студентської молоді, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди 90-річчя навчального закладу. Почесними Грамотами також було нагороджено Горпинченка Віктора Володимировича, Даценко Тетяну Автономівну, Копійченко Надію Олександрівну.

Та від себе, як випускниці, подарувала навчальному закладу принтер.

До слів привітань приєдналася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, яка привітала випускників усіх часів і поколінь, сьогоднішніх студентів, викладачів, працівників та ветеранів з поважним ювілеєм коледжу.  Вона зазначила, що попри  цифру «90», коледж завжди залишиться молодим душею. Адже сюди щорічно приходять все нові і нові молоді студенти, які навчаються для того, щоб   будувати нову сучасну Україну. Тетяна Олександрівна подякувала викладачам різних років за невтомну працю, а студентам побажала  наснаги і віри у майбутнє. А також  вручила від Тальнівської райдержадміністрації подарунковий сертифікат для придбання канцелярського приладдя.

Міський голова Олексій Юрченко привітав та  нагородив Почесними Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради викладачів та  працівників закладу.

До щирих вітань також приєдналися представники Уманського національного університету садівництва,  заступник декана факультету економіки і підприємництва, доцент Цимбалюк Юрій Анатолійович та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Мальований Михайло Іванович,колишній директор коледжу Іван Григорович Куян, директор економіко-математичного ліцею Валентина Никифорівна Тресницька, директор Тальянківського агротехнічного коледжу Віктор Олександрович Крошка, ветеран педагогічної праці Лариса Федорівна Пономарьова, випускники коледжу різних років.

До вітальних слів долучилися керівники підприємств, що надають матеріальну допомогу для розвитку матеріально-технічної бази закладу, - Лілія Мовчан та Людмила Кутова.

У святкуванні ювілею взяли участь депутати районної ради Синьогуб Володимир Миколайович, який в свій час також працював в коледжі викладачем, Мельник Валентина Михайлівна, яка привітала всіх присутніх з ювілеєм та подякувала за  волонтерську допомогу воїнам АТО,  Якименко Людмила Анатоліївна, яка була режисером – постановником даного свята.

 Піснями вітали гостей в залі народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана», народний фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни», жіночий вокальний народний аматорський ансамбль «Тальнівчанки», фітнес-клуб «Енергія» подарував танцювальні номери.

Повернутись