Василь Клименко: «По Гордашівському ставку будуть проведені громадські слухання»

17 листопада відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації стосовно розгляду колективного звернення мешканців села Гордашівка Тальнівського району з приводу виконання умов договору оренди ставка ТОВ «Імпульс Плюс».

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Василь Клименко, перший заступник голови РДА Володимир Гречка, керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей, Гордашівський сільський голова Павло Царенко, виконавчий директор ТОВ Імпульс Плюс Володимир Копійченко,  представник Гордашівської сільської громади Іван Цимбал, начальник управління агропромислового розвитку Анатолій Сухонос, начальник відділу Держземагенства у Тальнівському районі Геннадій Сикалов, завідувач сектору інформаційної політики апарату райдержадміністрації Андрій Цибулько, головний спеціаліст зі звернень громадян загального відділу апарату райдержадміністрації Оксана Островська, редактор районної газети «Колос» Ірина Рогова.

Серед  основних питань, що розглядалися у рамках засідання комісії: здійснення риболовлі мешканцями села на водоймі,  дотримання санітарних вимог та інших умов договору оренди.  За словами Володимира Копійченка, риболовля на ставку дозволяється за умови, якщо вона носитиме спортивно-любительський характер (без використання риболовних сіток, електровудок і спінінгів), а також не буде виловлюватися риба, спеціально завезена для зарибнення ставка). Стосовно виконання безпекових і санітарних вимог, то він зазначив, що на даний час питання про електромережу, що пролягала біля ставка, та перебування сільськогосподарської птиці у купальній зоні вирішені.

Представники райдержадмінстрації надали свої кометарі щодо ситуації, що склалася, а також повідомили про норми законодавства України, які дозволили б остаточно врегулювати дане питання.

Для остаточного врегулювання проблемних питань, на вимогу представника Гордашівської громади Івана Цимбала, було домовлено ініціювати громадські слухання за участі громади села, представників ТОВ «Імпульс Плюс», райдержадміністрації  і сільської ради, які пройдуть 24 листопада у с. Гордашівка.

Повернутись