Василь Клименко взяв участь в урочистому зібранні

Голова райдержадміністрації Василь Клименко вчора 14 лютого взяв участь в урочистому зібранні присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, яке відбулося в Києві Центральному будинкуофіцерів.


Військове братерство привітав Президент України Петро Порошенко.
Президент підкреслив: «Часу не підвладно викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади відваги та бойового братерства десятків тисяч синів і доньок України». Він запевнив усіх присутніх, що як Президент України та Верховний Головнокомандувач ЗСУ завжди підтримуватиме ініціативи громадського руху ветеранів бойових дій, спрямовані на збереження традицій військового братерства та консолідацію суспільства.

Також Василь Клименко мав нагоду поспілкуватися з побратимом І́горем Гордійчуком. Це  — український військовослужбовець, генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богу наГерой України.

В квітні 2014 року отримав призначення у Головний командний центр Міністерства оборони України. Служив на посаді начальника центру оперативного керівництва — заступника начальника Головного командного центру ЗСУ.

Учасник бойових дій на Сході України у 2014 році. Позивний «Сумрак» отримав, коли був призначений на посаду помічника начальника розвідки зі спеціальних операцій. Також мав позивний «Гордей».

Полковник Ігор Гордійчук брав безпосередню участь у багатьох операціях під час АТО, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинноїрозвідки в тилу противника, командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-могила.

Повернутись