Вибір за сміливими і мужніми

Про роботу призовної дільниці та забезпечення виконання завдань по мобілізації йшла мова на робочій зустрічі, яку 19 березня провів голова  Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко за участю військового комісара Валерія Кудли.

Було відзначено, що завдання осіннього та весняного призову минулих років виконувалися стовідсотково. На даний час іде підготовча робота до весняного призову 2018 року. Дуже важливою у цьому напрямку є інформаційна кампанія. Про що наголосив голова райдержадміністрації Василь Клименко. Необхідно донести до населення чіткі роз’яснення щодо умов проходження строкової служби та перспектив, які вона відкриває перед юнаками.

Так, виклику до призовної дільниці підлягають громадяни, які на момент оголошення призову досягли 18-річного віку. Цьогоріч відбір на строкову службу буде проводитися у прикордонні та десантно-штурмові війська, що є дуже престижно для молоді. Після служби у Збройних Силах України юнаки зможуть визначитися, чи продовжувати службу на контрактних умовах або й загалом пов’язавати професійну діяльність із військовою справою.

Особливо вагомим аргументом є те, що нині всі, хто йде на контрактну службу, забезпечені достойними умовами. Після проходження строкової служби або участі в антитерористичній операції на Сході України,  громадяни можуть заключити контракт терміном на півроку. Ті, хто не служив у Збройних Силах України, - заключають контракт на три роки. За бажанням такі контрактники можуть отримати направлення у навчальні центри для опанування різних військових професій, що теж може стати для багатьох вирішальним життєвим кроком. Окрім цього, заключаючи зараз контракт, тальнівці мають можливість проходити службу неподалік рідного міста. Наприклад, в Умані, у селі Розсішки Христинівського району, Оршанець.

Як бачимо, переваги таки вагомі, як і перспективи. Тому вибір залишається за сміливими і мужніми, які прагнуть достойно виконувати військовий та громадянський обов’язок в ім’я Батьківщини.

Повернутись