Відбулась нарада з питань мобілізації

16 липня у райдержадміністрації відбулася координаційна нарада з питань мобілізації за участю голови райдержадміністрації Василя Клименка, першого заступника голови Володимира Гречки, військового комісара району Валерія Кудли та керівників підприємств району.

На порядку денному – мобілізація військовозобов’язаних району в рамках 6-ї хвилі мобілізації та пошук коштів на ремонт техніки для Збройних Сил України.

Військовий комісар Валерій Кудла поінформував, що в ході 6-ї хвилі мобілізації у районі має бути призвано 150 військовозобов’язаних. Однак на даний час, мобілізовано лише 24 особи. Тому він закликав керівництво райдержадміністрації активізувати інформаційну роботу серед населення, у тому числі активніше залучати до цього сільські ради.

Також Валерій Кудла звернувся до керівників підприємств Тальнівщини із проханням про фінансову допомогу у розмірі 60 тис. грн., яка має бути спрямована на ремонт техніки, призначеної для Збройних Сил України.  

У результаті координаційної наради було вирішено розподілити вказану суму, необхідну для потреб армії, поміж усіма суб’єктами підприємницької діяльності району.  

Повернутись