Відбулась перша відправка мобілізованих з Тальнівщини

Сьогодні відбулась перша відправка мобілізованих в ході оголошеної Указом Президента України четвертої хвилі мобілізації.

  До Тальнівсько-Катеринопільського ОМВК прибули 13 чоловіків з Тальнівщини та 7  з Катеринопільщини.

    До війська йдуть чоловіки, які вже відслужили в армії, мають певний життєвий досвід і розуміють, що це здійснюється з метою забезпечення ротації призваних у першій хвилі мобілізації у березні минулого року, підтримання обороноздатності української держави та завершення антитерористичної операції. Як підкреслив військовий комісар, Валерій Кудла,  мобілізовані впродовж 30-60 днів проходитимуть навчання в спеціальних центрах підготовки та перепідготовки і тільки після того будуть направлятися на виконання бойових завдань.

   Захисників Вітчизни проводжали до війська родичі та друзі, представники районної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій району. Звертаючись до призовників вони бажали їм з честю нести високе звання воїна-захисника Батьківщини, бути гідними ратних подвигів героїчних предків та живими й здоровими повернутися до рідних домівок.

   Благословив усіх вояків настоятель Свято-Петропавлівського храму УПЦ КП отець Михайло.

    Перед тим, як пролунала команда про відправку, були сльози й обійми,  фото на пам’ять, після чого всі присутні під супровід духового оркестру заспівали Гімн України.

    На завтрашній ранок планується відправка ще сорока мобілізованих.

Повернутись