Відбулась щопонеділкова координаційна нарада

6 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Клименка за участю голови районної ради Валентини Любомської, заступників та керівників структурних підрозділів  відбулася щотижнева координаційна нарада, на якій заслуховувалися найбільш актуальні питання життя району та виконання доручень обласного керівництва. У цілому, доповідачі поінформували керівництво району про поточний режим роботи відділів та підрозділів.

Наприкінці наради Володимир Гречка наголосив на тому, що погодні умови вже дозволяють розпочати благоустрій території  району та надав відповідне доручення начальнику відділу містобудування та житлово – комунального господарства. Також передав щиросердечну подяку присутнім керівникам структурних підрозділів від імені коменданта м. Авдіївки за активну підтримку щодо потреб воїнам АТО.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей поінформувала присутніх про заходи райдержадміністрації, заплановані на поточний тиждень. Крім того Леся Володимирівна наголосила, що термін заповнення е-декларацій збігає і система є перевантаженою, тому державним службовцям варто прискорити процес заповнення.

За результатами розгляду цих та інших питань головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Повернутись